Bizi Arayın ;
0216 514 96 86

Kira Hukuku Avukatları4.11.2018

Kira Hukuku Avukatlarının gerekli tüm bilgilerine firma web sitemizden ulaşabilir ve detaylı bilgileri hukuk büromuzun uzman çalışan avukatlarından edinebilirsiniz.

Kiracı ile ev sahiplerinin Kira hukukundan doğan anlaşmazlık durumlarında tecrübeli bir kira hukuku avukatı ihtiyacı duyacakları aşikârdır. Kira bedelinin belirlenmesi, kiranın azaltılması veya artırılması, depozito ödemeleri, tamiratlar, tahliye davaları, sözleşmenin feshi ve tazminat talepleri gibi hususlarda hukuksal sorunlarınızı gidermede yardımcı olan Anadolu Hukuk Bürosu, haklarınızı en iyi şekilde korur.

Kullanma ve yararlanma hakkı veren ve iki taraflı borç yükleyen bir sözleşme olan kira sözleşmesi uygulamada çok sık olarak kullanılmakta ve beraberinde de birçok hukuki sorun getirmektedir. Konut ve çatılı iş yeri kiraları gibi bildiğimiz kiralar dışında, finansal kiralamalar, filo kiralaması, ürün hasılat kirası gibi çok çeşitli kira sözleşmeleri bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi isterseniz iletişim sayfamızdan büromuza ulaşabilir dilerseniz de sitemizde yer alan SORU CEVAP kısmından sorularınızı bize iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

  • Gayrimenkul Hukuku Avukatlık Hizmeti
    Gayrimenkul Hukuku Avukatlık Hizmetimizi siz değerli ziyaretçilerimize işinin ehli avukatlar ile sunmaktayız. Detaylar için hemen sitemizi ziyaret etmelisiniz. ...
  • Ceza Hukukunda Koruma Tedbirleri
    Ceza Hukukunda Koruma Tedbirleri hakkında gerekli bilgi ve içeriklerin bir kısmını sitemizde sizlerle paylaştık. Detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. ...
Facebook Twitter Instagram